10 590 Lekë


Përshkrimi

Termus Gio Style Shiver

Punon me korent 12 V (ne makine ) dhe 230V (ne shtepi)

Ka kapacitet 26 liter qe do te thote deri ne 38 kanace

Mund te mbaje edhe shishe 1.5 dhe 2...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25791

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Termus Gio Style Shiver

Punon me korent 12 V (ne makine ) dhe 230V (ne shtepi)

Ka kapacitet 26 liter qe do te thote deri ne 38 kanace

Mund te mbaje edhe shishe 1.5 dhe 2 litra

Garanton performancën e ftohjes deri në 18 ° C nën temperaturën e ajrit të ambientit 

Klasi i energjise A+++. Permasat 39,5 × 29,5 × 45 cm, peshon 4.42kg

 Ajo është bërë nga polipropilen dhe është i përshtatshëm për kontakt me ushqimin

Specifikat

Marka Gio Style
Kapaciteti (ne Litra) 26L

Produktet që keni parë

Reviews (0)