1 990 Lekë
3 500 Lekë
Kurseni 1 510 Lekë


Përshkrimi

Gjysem çizme te sheshta per femra  Material kastor ime llastik ne pjesen e qafes Ne ngjyre kafe ku jep lehtesi ne kombinim Te thjeshta ne dizanj dhe me qepje per te xjerre ne pah cilesine e tyre

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31511

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Gjysem çizme te sheshta per femra 

Material kastor ime llastik ne pjesen e qafes

Ne ngjyre kafe ku jep lehtesi ne kombinim

Te thjeshta ne dizanj dhe me qepje per te xjerre ne pah cilesine e tyre

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.