2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Hoodie e Personalizuar sipas deshires
  • E lirshme dhe material teper cilesore
  • Ju mund te zgjidhni shkrimin qe deshironi.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42776

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hoodie e Personalizuar 

Mbi bluzen me kapuc mund te vendosni shkrimin ose figuren qe deshironi. 

Bluza eshte ngjyre e zeze, material pambuk me push nga brenda.

E lirshme dhe teper cilesore.

Ne imazh keni sugjerimet tona, por ju mund te zgjidhni shkrimin qe deshironi te kete dhe Hoodie juaj i  personalizuar.

Masat e disponueshme jane: M,L,XL,XXL 

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

Produktet që keni parë

Reviews (0)