190 Lekë


Përshkrimi

Kuti ne forme zemre  Ideale qe dhurata juaj te mar dimensionin e duhur  E dizenjuar ne te gjithe siperfaqen me zemra te vogla te bardha dhe te kuqe  Permasat jane 10.5 x 9.5 x 6 cm 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31627

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kuti ne forme zemre 

Ideale qe dhurata juaj te mar dimensionin e duhur 

E dizenjuar ne te gjithe siperfaqen me zemra te vogla te bardha dhe te kuqe 

Permasat jane 10.5 x 9.5 x 6 cm 

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.