3 490 Lekë


Përshkrimi

Arush me Zemer te Madhe

Material cilesore dhe antialergjik

Arushi eshte ngjyre i blu edhe roz me nje zemer me shkrim Love You

I gjate 80 cm

Ideal per tu shtuar ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50796

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 300 L
190 Lekë
490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 299 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 6100 L
3 890 Lekë
9 990 Lekë
2 ne stok
- 6100 L
3 890 Lekë
9 990 Lekë
3 ne stok
- 400 L
490 Lekë
890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (83)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 200 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 800 Lekë
I disponueshëm
3 300 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok

Përshkrimi

Arush me Zemer te Madhe

Material cilesore dhe antialergjik

Arushi eshte ngjyre i blu edhe roz me nje zemer me shkrim Love You

I gjate 80 cm

Ideal per tu shtuar ne dhuraten.

Produktet që keni parë

Reviews (0)