49 990 Lekë


Përshkrimi

Arush pellushi modeli JUMBO me gjatesi 235 cm

Teper i bute duke te krijuar ndjesine e nje arushi te vertete 

I punuar nga fibra sintetike dhe fibra poliestër qe ju lejon larjen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31837

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
599 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
3 200 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Arush pellushi modeli JUMBO me gjatesi 235 cm

Teper i bute duke te krijuar ndjesine e nje arushi te vertete 

I punuar nga fibra sintetike dhe fibra poliestër qe ju lejon larjen me 30 grade 

Tek kembet ka te stampuar putrat ne ngjyre kafe 

Dhurata ideale qe mund te dhurohet per personat e zemres 

Produktet që keni parë

Reviews (0)