990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni200 Lekë


Përshkrimi

Nuanca shkelqyese te ndryshme te markes GOSH

Thekson konturet e fytyres tuaj per te nxjerre ne pah tiparet e cdo fytyre

Ju do te keni nje fytyre te shkelqyeshme dhe plote drite...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31767

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nuanca shkelqyese te ndryshme te markes GOSH

Thekson konturet e fytyres tuaj per te nxjerre ne pah tiparet e cdo fytyre

Ju do te keni nje fytyre te shkelqyeshme dhe plote drite 

Lehtesi ne perzgjedhje pasi vijne ne disa nuana

Sasia per secilen nuance eshte 15 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
12 000 Lekë
I disponueshëm
14 600 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (485)
1 ne stok
24 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
999 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
14 100 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (7)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al