1 490 Lekë


Përshkrimi

Puder pluhur e markes Gosh  Jep nje mbulim te mesem me nje perfundim mat jo te shkelqyeshem  Cilesi e larte pa paraben dhe me efekt mbrojtes nga rrezet UV  Perhapet me furce ne menyre uniforme  E pershtatshme per te gjitha llojet e fytyrave Permasart jane 5,9 x 5,9 x 3 cm , sasia 49,9 g

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31756

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Puder pluhur e markes Gosh 

Jep nje mbulim te mesem me nje perfundim mat jo te shkelqyeshem 

Cilesi e larte pa paraben dhe me efekt mbrojtes nga rrezet UV 

Perhapet me furce ne menyre uniforme 

E pershtatshme per te gjitha llojet e fytyrave

Permasart jane 5,9 x 5,9 x 3 cm , sasia 49,9 g

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
1 ne stok
8 500 Lekë
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
12 000 Lekë
I disponueshëm
14 600 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 290 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (322)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
999 Lekë
Kurseni 409 L
Shitur (18)
I disponueshëm
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.