2 990 Lekë


Përshkrimi

Parfum per femra me shije pjeshke dhe kajsie Nje shije e lehte per te nxjerre ne pah akordet rinore femerore  Arome e fresket e cila u krijua enkas per nje femer qe ka gjithcka  Sasia 50 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31754

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Parfum per femra me shije pjeshke dhe kajsie

Nje shije e lehte per te nxjerre ne pah akordet rinore femerore 

Arome e fresket e cila u krijua enkas per nje femer qe ka gjithcka 

Sasia 50 ml 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
1 ne stok
8 500 Lekë
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
12 000 Lekë
I disponueshëm
14 600 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 290 Lekë
1 ne stok
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (322)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
999 Lekë
Kurseni 409 L
Shitur (18)
I disponueshëm
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.