13 600 Lekë


Përshkrimi

  • Ore per femra Pierre Lannier modeli 040J604

  • Rezistenca ndaj ujit deri ne 5 atm, 2 vjet garanci

  • Diameter 33 mm 

  • Zinxhir lekure 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31706

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
12 000 Lekë
I disponueshëm
14 600 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
1 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (489)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
999 Lekë
Kurseni 309 L
Shitur (23)
I disponueshëm
14 100 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
799 Lekë
Kurseni 309 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Përshkrimi

Ore per femra Pierre Lannier modeli 040J604 

Nje stil i vecante per perditshmerine tuaj 

Nje bukuri e prekshme dhe e adhurueshme ku diferenca behet ne moment 

Me rrip lekure i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires 

Fusha e bardhe me detaje gdhendjeje ,akrepa ne ngjyre rose gold dhe detaj guri 

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter 

Diametri i ores eshte 33 mm 

Specifikat

Marka Pierre Lannier
Garancia 2 vjet