999 Lekë


Përshkrimi

Recipeta te zeza modeli Aris1883 Komode ne veshje dhe vijne ne dy ngjyra te ndryshme  Me pak mbushje ne brendesi per te ofruar formen e deshiruar  Te veshura me dantelle si ne siperfaqen e kupave ashtu edhe ne pjesen e rripave 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31716

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Recipeta te zeza modeli Aris1883

Komode ne veshje dhe vijne ne dy ngjyra te ndryshme 

Me pak mbushje ne brendesi per te ofruar formen e deshiruar 

Te veshura me dantelle si ne siperfaqen e kupave ashtu edhe ne pjesen e rripave 

Specifikat

Marka OMSA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
1 ne stok
8 500 Lekë
I disponueshëm
8 500 Lekë
I disponueshëm
12 000 Lekë
I disponueshëm
14 600 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 290 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (322)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
999 Lekë
Kurseni 409 L
Shitur (18)
I disponueshëm
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.