1 790 Lekë


Përshkrimi

Hapse shishe vere ne forme zemre Dy aksesore per hapjen e shishes me fundin ne forme zemre Nje aksesor sherben per te hapur veren dhe tjetri per te mbyllur tapen ne gjate perdorimit Te dy aksesoret jane te perbere nga metal cilesor dhe jane te paketuara ne nje pako ideale per dhurata ne cift

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 11561

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hapse shishe vere ne forme zemre

Dy aksesore per hapjen e shishes me fundin ne forme zemre

Nje aksesor sherben per te hapur veren dhe tjetri per te mbyllur tapen ne gjate perdorimit

Te dy aksesoret jane te perbere nga metal cilesor dhe jane te paketuara ne nje pako ideale per dhurata ne cift

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
Shitur (66)
4 ne stok
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (17)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
9 490 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 500 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 800 Lekë
Kurseni 510 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (39)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (14)
3 ne stok
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.