16 000 Lekë


Përshkrimi

  • Ore per femra Pierre Lannier me fushe te zezë

  • Rezistenca ndaj ujit deri ne 30 m

  • Diameter 33 mm ,roze gold ,celik dhe inox milanez

  • Garancia 2 vjet 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31573

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra modeli 039L933

Nje model trend i momentit me rrip lekure nderthurur me inox milanez ne kontur ne ngjyren roze gold

Me fushe te zeze ku ju lehteson ne kombinim si dhe vjen me xham ne material kuartz

Diametri eshte 33 mm dhe eshte rezistente ndaj ujit deri ne 30 meter

Cdo femer do te donte te shtonte nje hijshmeri te prekshme ne doren e saj 

Aksesor i domosdoshem per cdo femer 

Specifikat

Marka Pierre Lannier
Garancia 2 vjet

Reviews (0)