7 190 Lekë


Përshkrimi

Atletet per Femra Adidas Galaxy 4

Atlete vrapimi te lehta dhe komode ne ecje ne ngjyre roze pastel

Me material rrjete ne pjesen e siperme ku lejojen qe kemba te ajroset dhe te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41577

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
170 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm

Përshkrimi

Atletet per Femra Adidas Galaxy 4

Atlete vrapimi te lehta dhe komode ne ecje ne ngjyre roze pastel

Me material rrjete ne pjesen e siperme ku lejojen qe kemba te ajroset dhe te qendroje e thate 

Gome Adiwear ne thember e cila jep me teper komoditet ne kembe 

Ne pjesen e lidheseve vijne me copeza gome ne ngjyre roze pastel per qendrueshmeri 

Ideale per stervitje 

Specifikat

Marka Adidas

Reviews (0)