37 990 Lekë


Përshkrimi

  • Skuter Elektrik Segwey
  • Modeli Ninebot E8
  • Me shpejtesi maksimale 14 km/h
  • Pesha maksimale qe suporton esht 50 kg
  • E pershtateshme per moshat 6-12 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55676

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

44 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Skuteri elektrik Segwey Ninebot E8 me një karikim të vetëm, me nje shpejtesi bga 10 km dhe arrijnë një shpejtësi maksimale prej 14 km / h.

Ka sistemin e frenimit të dyfishtë dhe ndërtim të palosshëm e portativ.

Pesha e tij është 8 kg. Është i lehtë për t'u përdorur.

Skuteri ka doreza që nuk rrëshqasin falë materialit të butë, si dhe drita para dhe prapa për siguri maksimale edhe në errësirë.

Motori elektrik i fuqishëm mundëson lëvizjen e shpejtë dhe të lehtë, kurse dizajni i qëndrueshëm, që përputhet me IPX4 ju lejon të lëvizni edhe në shi ose në mjedise me pluhur.

Në anën e djathtë të timonit ka një levë për përshpejtim dhe në të majtën gjejmë një frenim klasik, falë të cilit mund të frenoni shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Me një aplikacion të thjeshtë në celular ju mund të keni një pasqyrë të përsosur të skuterit tuaj.

Veçanërisht praktike është mundësia për të kontrolluar kapacitetin e baterisë.

Pajisja ka fuqi prej 150 W dhe dimensione: 83cm x 33.5 cm x 85 cm.

Koha e karikimit te bateris esht 4 ore.

Rekomandohet per femije te moshave 6 - 12 vjec

Pesha maksimale qe suporton esht 50 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)