35 990 Lekë


Përshkrimi

Hoverbord Nilox DOC 2 me bokse bluetooth

Me një dizajn të frymëzuar nga linjat e makinave sportive ka ardhur dhe me nje teknologji

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32749

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
170 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm

Përshkrimi

Hoverbord Nilox DOC 2 me bokse bluetooth

Me një dizajn të frymëzuar nga linjat e makinave sportive ka ardhur dhe me nje teknologji unbalance unike dhe super-avancuar që i bën ata edhe më të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u përdorur.
DOC 2 mund të arrijë shpejtësinë maksimale prej 10 km / h dhe udhëton deri në 12 klm.

Madhesia e rrotave: 6,5 ''

Kapaciteti i baterisë :4.300 mAh

Kohëzgjatja e baterisë: 12 Km
Pesha max qe suporton: 100 kg
Shpejtësia maksimale: 10 km h
Motori Single Engine Power 180 W
Fuqia totale e motorit; 360 W
Gjerësia58,5 cm
Gjatësia 17,8 cm
Pesha 11 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)