250 Lekë


Përshkrimi

Mbeshtjellse per kycin e dores

Me ngjyre te zeze, ndihmon ne mbrojtjen e muskujve dhe ligamenteve

Per te gjithe te apasionuarit pas sportit dhe stervitjes

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26244

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (64)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
3 490 Lekë
3 890 Lekë
4 ne stok
2 490 Lekë
1 ne stok
200 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 10%
5 850 Lekë
6 500 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Mbeshtjellse per kycin e dores

Me ngjyre te zeze, ndihmon ne mbrojtjen e muskujve dhe ligamenteve

Per te gjithe te apasionuarit pas sportit dhe stervitjes

Produktet që keni parë

Reviews (0)