869 Lekë


Përshkrimi

Disk per te ushtruar belin, Miniso Sports, ne ngjyren roze ne te kuqe. 

Stervituni vete ne kushte shtepi, ushtrimet fizike ju ndihmojne dhe te reduktoni stresin, apo per tu ndjere me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 46584

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 500 L
1 690 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (44)
1 ne stok
250 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
200 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 299 Lekë
2 ne stok
1 599 Lekë
1 ne stok
1 599 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
329 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Disk per te ushtruar belin, Miniso Sports, ne ngjyren roze ne te kuqe. 

Stervituni vete ne kushte shtepi, ushtrimet fizike ju ndihmojne dhe te reduktoni stresin, apo per tu ndjere me mire. 

Perdorimi: Vendoseni diskun ne dysheme, hipni mbi te me te dyja kembet dhe beni nje gjysem rrotullim sa djathtas sa majtas. 

Levizjet e shpeshta do ju ndihmojne te keni nje bark te bukur e te sheshte. 

Reviews (0)