690 Lekë


Përshkrimi

  • Litar per hedhje dhe per ushtrime
  • Me dy mbajtese te pershtatshme ne duar
  • Permasa te pershtatshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31154

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (8)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
250 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
190 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 850 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 370 Lekë
3 600 Lekë
Kurseni 230 L
Shitur (5)
I disponueshëm
200 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
390 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
390 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

I butë dhe i shpejtë.

Një madhësi me gjatësi të rregullueshme.

Ideale për hedhje të dyfishta dhe të shpejta.

Teli i qëndrueshëm

Doreza ergonomike

I gjate 300 cm

Produktet që keni parë