690 Lekë


Përshkrimi

Rreth per gjimnastike me ngjyre portokalli

Nn ne stervitje dhe djegien e kalorive

Forcon muskujt ne pjesen e duarve, shpatullave dhe shpines

Forcon perimetrin e belit ....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26353

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
590 Lekë
Shitur (29)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
1 890 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 850 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 230 L
3 370 Lekë
3 600 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
200 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
New
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rreth per gjimnastike me ngjyre portokalli

Nn ne stervitje dhe djegien e kalorive

Forcon muskujt ne pjesen e duarve, shpatullave dhe shpines

Forcon perimetrin e belit . Material çelik me doreza te rehatshme

Produktet që keni parë

Reviews (0)