1 690 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Tapet per gjimnastike me permasa 142 x 58 x 1cm

I pershtatshem per ushtrime dhe per yoga apo ushtrime te thjeshta aerobike

Puthitet mire me siperfaqen dhe nuk leviz, material i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 26220

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
200 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 299 Lekë
2 ne stok
1 599 Lekë
1 ne stok
1 599 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
329 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Tapet per gjimnastike me permasa 142 x 58 x 1cm

I pershtatshem per ushtrime dhe per yoga apo ushtrime te thjeshta aerobike

Puthitet mire me siperfaqen dhe nuk leviz, material i bute dhe i qendrueshem

Elastik, nuk krijon dhimbje ne trup gjate kohes qe qendroni mbi te

Pastrohet lehtesisht me uje

Produktet që keni parë

Reviews (0)