1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Vegel per palester 4 ne 1

Sherben per forcimin e muskujve te barkut, duarve , kembeve dhe pjeses se kurrizit

Dizajni i veçantë i shiritit do t'ju...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26170

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 ne stok
- 500 L
1 690 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (44)
1 ne stok
250 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
200 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 299 Lekë
2 ne stok
1 599 Lekë
1 ne stok
1 599 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
329 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Vegel per palester 4 ne 1

Sherben per forcimin e muskujve te barkut, duarve , kembeve dhe pjeses se kurrizit

Dizajni i veçantë i shiritit do t'ju ofrojë mundësinë e ushtrimeve të ndryshme 

Materiali metal i qendrueshem. Pesha maksimale 110kg.

Mund te vendoset ne nje mur duke u hapur 70-80cm dhe gjeresi 12-17cm

Permasat: 101x30x40cm

Specifikat

Materiali Metal

Produktet që keni parë

Reviews (0)