1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Vegel per palester 4 ne 1

Sherben per forcimin e muskujve te barkut, duarve , kembeve dhe pjeses se kurrizit

Dizajni i veçantë i shiritit do t'ju...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26170

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (81)
4 ne stok
1 690 Lekë
2 ne stok
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (42)
Nuk ka me gjendje
- 400 L
SHITUR
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (76)
Nuk ka me gjendje
490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
200 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 299 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Vegel per palester 4 ne 1

Sherben per forcimin e muskujve te barkut, duarve , kembeve dhe pjeses se kurrizit

Dizajni i veçantë i shiritit do t'ju ofrojë mundësinë e ushtrimeve të ndryshme 

Materiali metal i qendrueshem. Pesha maksimale 110kg.

Mund te vendoset ne nje mur duke u hapur 70-80cm dhe gjeresi 12-17cm

Permasat: 101x30x40cm

Specifikat

Materiali Metal

Produktet që keni parë

Reviews (0)