790 Lekë


Përshkrimi

Tapet per gjimnastike dhe yoga me permasa 180x60x0.6 cm

I pershtatshem per yoga apo ushtrime te thjeshta aerobike

Puthitet mire me siperfaqen dhe nuk leviz, material i bute dhe i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43513

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tapet per gjimnastike dhe yoga me permasa 180x60x0.6 cm

I pershtatshem per yoga apo ushtrime te thjeshta aerobike

Puthitet mire me siperfaqen dhe nuk leviz, material i bute dhe i qendrueshem

Elastik, nuk krijon dhimbje ne trup gjate kohes qe qendroni mbi te

Pastrohet lehtesisht me uje.

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)