490 Lekë


Përshkrimi

Pompe Dore Manuale

* Pompe praktike e vogel dhe shume ekonomike per aksesoret tuaj te plazhit

* Perdoret per komardare, pishina, topa plazhi etj

* E vogël dhe praktike 11.5''

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35812

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 490 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 299 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 299 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (21)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 50 L
200 Lekë
250 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
10 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
- 2560 L
New
1 190 Lekë
3 750 Lekë
I disponueshëm
- 2060 L
New
1 690 Lekë
3 750 Lekë
I disponueshëm
- 3300 L
New
1 690 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
- 2500 L
1 990 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 2260 L
1 530 Lekë
3 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pompe Dore Manuale

* Pompe dore per te fryre komardare, pishina etj.

* Nga marka Intex me eksperience ne aksesoret e plazhit.

* E vogël dhe praktike 11.5''

* Merreni me vete kudo qe ndodheni, e vogel praktike me gjatesi 29cm.

* Me efikasitet maksimal, nuk kerkon nje prize, bateri ose energji elektrike.

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

E përshtatshme për komardaret

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

E përshtatshme për komardaret