8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Intex Pishine me Filter 305x76 cm
  • Vjen sebashku me filtrin ne paketim per te filtruar ujin e pishines 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37554

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 050 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 940 L
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (13)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
350 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Intex Pishine me Filter 305x76 cm

Model familjar me hapesire te mjaftueshme per disa persona

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambientet e shtepise tuaj 

Rezistente dhe e qendrueshme 

Vjen sebashku me filtrin ne paketim per te filtruar ujin e pishines 

Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 6 vjec 

Permasat jane 305x76 cm

Kapaciteti eshte 3.850 litra uje 

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë