4 790 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Pishine familjare Ovale

* Intex Pishine Ovale 183x51 cm.

* Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije. 

* Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj.

* Rezistente dhe e qendrueshme...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35887

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 490 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (94)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
4 590 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2480 L
4 190 Lekë
6 670 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
149 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 50 L
200 Lekë
250 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
SHITUR
4 900 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pishine familjare Ovale

* Intex Pishine Ovale 183x51 cm.

* Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije. 

* Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj.

* Rezistente dhe e qendrueshme.

* Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 6 vjec.

* Permasat jane 183x51 cm.

* Kapaciteti eshte 886 litra uje. 

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Produktet që keni parë

Reviews (0)