5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Bestway Pishine me Ndenjese 213x207x69cm

  • Pishina Intex me ndenjese ne te dy krahet
  • Me kapacitet 575 litra
  • Material vinil i forte ndaj goditjeve dhe rrezeve UV
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67917

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

2 499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 999 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 299 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 291 L
2 699 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 299 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
999 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1300 L
4 490 Lekë
5 790 Lekë
2 ne stok
1 299 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 299 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
- 200 L
2 000 Lekë
2 200 Lekë
2 ne stok
- 200 L
2 000 Lekë
2 200 Lekë
2 ne stok
- 200 L
2 000 Lekë
2 200 Lekë
1 ne stok
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (176)
I disponueshëm
249 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Bestway Pishine me Ndenjese 213x207x69cm 

Pishina ne komforditetin maksimal qe ju ofron relaksim dhe qetesi ne ditet e nxehta te veres

Ofrohet me 2 ndenjese ne pjeset anesore me mbeshtetese per shpinen dhe madje hapesire dhe per te vendosur goten

Me mure te gjere anesore, kjo pishine vjen ne formen perfekte per te ofruar rehatine maksimale per femijet

Ne permasa te pershtatshme per te akomoduar te gjithe familjen

Perbere nga material vinil, i forte dhe rezistent, duke e bere pishinen rezistente ndaj demtimeve dhe rrezeve UV

Vjen ne kapacitet 575 litra, ne formen e nje pesekendeshi

Rekomandohet te perdoret nga femijet mbi 6 vjec

Pajisur me valvule rrjedhese qe eshte teper e lehte per t'u perdorur

Shop Bestway Family Fun Pool - Bestway, delivered to your home | TheOutfit

Permasat e produktit:

Pesha e paketimit: 5.4 kg

Gjatesia: 213 cm

Gjeresia: 207 cm

Lartesia: 69 cm

Reviews (0)