1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Dyshek me ajer i markes Intex.
  • Fryhet me pompe me ajer 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33924

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dyshek me ajer i markes Intex.

Perbehet perj materiali te forte te gomuar i cili mundeson rehati dhe gjithashtu nuk lejon ujin te depertoi.

Duhet te fryhet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka valvul e cila shfryn dyshekun me shpejtesi.

I pershtatshem per plazh apo kamping.

Permasat e dyshekut 76x191x22 cm.

Specifikat

Marka Intex

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

550 Lekë
790 Lekë
Kurseni 240 L
Shitur (5)
2 ne stok
550 Lekë
790 Lekë
Kurseni 240 L
2 ne stok
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 290 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
SHITUR
2 690 Lekë
Shitur (37)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
2 ne stok
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
2 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 890 Lekë
5 790 Lekë
Kurseni 900 L
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
SHITUR
1 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
250 Lekë
Shitur (24)
1 ne stok
290 Lekë
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al