490 Lekë


Përshkrimi

Komerdare uji per femije

* Intex komardare per femije 1-2 Vjec 59574.

* Me ngjyre te verdhe dhe mban deri ne 15 kg peshe.

* Diametri 67 cm, material vinyl shume cilesore. 

* Mbeshtetese ne pjesen e shpines per rehatine e femijes tuaj. 

* Pjesa e kembeve e hapur.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35794

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Komerdare uji per femije

* Intex komardare per femije 1-2 Vjec 59574.

* Me ngjyre te verdhe dhe mban deri ne 15 kg peshe.

* Diametri 67 cm, material vinyl shume cilesore. 

* Mbeshtetese ne pjesen e shpines per rehatine e femijes tuaj. 

* Pjesa e kembeve e hapur.

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Reviews (0)