26 990 Lekë


Përshkrimi

Pishina Intex ideale per te gjith familjen gjate diteve te veres dhe lehtesisht e montueshme me permasa 457 cm dhe lartësi 84 cm.

E përkryer për familjet e mëdha me fëmijë dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 45034

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (120)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 500 L
2 090 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
690 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok

Përshkrimi

Pishina Intex ideale per te gjith familjen gjate diteve te veres dhe lehtesisht e montueshme me permasa 457 cm dhe lartësi 84 cm.

E përkryer për familjet e mëdha me fëmijë dhe adoleshentë, instalohet lehtësisht në vetëm 10 minuta.

E ngurtë, ajo ka një oxhak 3-copësh.

 I përshtatshëm për moshat mbi 6 vjeç

 Kapaciteti: 80% (9792 L)

Pesha e paketimit: 21.1kg

Dimensionet (⌀xY): 457x84 cm.

Produktet që keni parë

Reviews (0)