690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Pishine per femije Flamingo

* Intex pishinë për fëmijë me 2 dhoma anësore të fryrjes, te cilen a ben ate teper rezistente.

* Përmban një copë per riparime.

* Lartësia e diametrit: 1,22 m x25 cm

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 55801

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (72)
I disponueshëm
1 971 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
2 090 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
3 ne stok
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (64)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pishine per femije Flamingo

* Intex pishinë për fëmijë me 2 dhoma anësore të fryrjes, te cilen a ben ate teper rezistente.

* Përmban një copë per riparime.

* Lartësia e diametrit: 1,22 m x25 cm

* Materiali: vinil me forcë të lartë.

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Produktet që keni parë

Reviews (0)