790 Lekë


Përshkrimi

Jelek shpetimi me ngjyre te verdhe per femije

Nje produkt nga Intex Pool School. Material vinyl i nje cilesie shume te mire me trashesi 0,25mm

Per femije 3-6vjec. Me tre dhoma...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25355

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Jelek shpetimi me ngjyre te verdhe per femije

Nje produkt nga Intex Pool School. Material vinyl i nje cilesie shume te mire me trashesi 0,25mm

Per femije 3-6vjec. Me tre dhoma ajri per sigurine e femijes tuaj

Me jake per rehati dhe stabilitet te trupit

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (0)