5 590 Lekë


Përshkrimi

Komardar ne formen e nje mjelme te bardhe

Mega Swan Island me permasa 194x152x147cm

Një vend i madh dhe i shtrirë për 2 të rritur

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25153

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (31)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Komardar ne formen e nje mjelme te bardhe

Mega Swan Island me permasa 194x152x147cm

Një vend i madh dhe i shtrirë për 2 të rritur

Dy dhoma ajri për siguri edhe më të madhe

Doreza të forta qe do ju ndihmojnë për t'u ngjitur 

Mban peshe deri 200kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)