2 090 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Pishine nga marka Intex per femije

Ne formen e nje kermilli per femije nga 7-11 vjec

E mbuluar ne pjesen e siperme dhe te pasme ne menyre qe te mbroje femijen pjeserisht nga...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 25363

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (31)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pishine nga marka Intex per femije

Ne formen e nje kermilli per femije nga 7-11 vjec

E mbuluar ne pjesen e siperme dhe te pasme ne menyre qe te mbroje femijen pjeserisht nga rrezet e forta te diellit gjate kohes qe ai argetohet ne mini pishinen e tij

E pershtatshme per plazh apo per tu vendosur ne oborrin e shtepise tuaj. 

Material vinyl shume cilesore nga Intex . Me permasa 145x102x 4 cm dhe mund të mbajë 53 litra / ujë.

Specifikat

Marka Intex
Kapaciteti (ne Litra) 53Litra

Reviews (0)