1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pishine Kerpudhe 1.02 m x 89 cm
  • Material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19727

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (31)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pishine Kerpudhe 1.02 m x 89 cm

Pishina e duhur per aventura te fresketa verore.

Material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik per femijet.

Permasat jane 102 x 89 cm.

E pershtatshme per femije nga mosha 1-3 vjec.

Produktet që keni parë

Reviews (0)