5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Pishine familjare nga Intex
  • Material cilesore dhe rezistente
  • Ndenjese komode per 4 persona
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25152

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (72)
I disponueshëm
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
690 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
3 ne stok
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (64)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pishine per familjen nga Intex  

Me 4 ndenjese perkatese ne pjeset anesore

Material plastike shume cilesore dhe rezistente ndaj nxehtesise

Per fëmijët qe duan të luajnë me dhe te argetohen ne ditet e nxehta te veres

Eshtë gjithashtu ideale për të pushuar ose lexuar.

Me vend te posacem per pijet tuaja filxhane apo pije freskuese

Madhësia e bollshme e bën të lehtë për t'u çlodhur edhe ne pranine e njerezve te tjere

Përmasat: 229 x 229 x 66 cm.

Kapaciteti: 990 Litra

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Ja vlente


Pak shtrenjt po ja vlente per femijet

Perfekte per ambient te jashtem. thellesi sh e mire, e sidomos vendi per ulje


Perfekte per shtepi private

U kenaqen te rritur e te vegjel aq e mire ishte :)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Ja vlente


Pak shtrenjt po ja vlente per femijet

Perfekte per ambient te jashtem. thellesi sh e mire, e sidomos vendi per ulje


Perfekte per shtepi private

U kenaqen te rritur e te vegjel aq e mire ishte :)