7 999 Lekë
9 999 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Pishine familjare nga Intex

  • Material cilesore dhe rezistente
  • Ndenjese komode per 4 persona
  • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec
  • Me 2 mbajtese per goten
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25152

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

490 Lekë
Shitur (113)
I disponueshëm
799 Lekë
899 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 099 Lekë
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
5 999 Lekë
6 999 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 291 L
2 699 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 499 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 299 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
599 Lekë
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
999 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 299 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 299 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 200 L
2 000 Lekë
2 200 Lekë
2 ne stok
- 200 L
2 000 Lekë
2 200 Lekë
2 ne stok
- 200 L
2 000 Lekë
2 200 Lekë
1 ne stok

Përshkrimi

Pishine per familjen nga marka Intex

Nese deshironi plazhin ne oborrin tuaj, pishina Intex mundeson pishinen komforte per te gjithe familjen

Shtojini ngjyra dhe stil ne oborrin e shtepise suaj apo ne pushimet tuaja te preferuara

Me 4 ndenjese perkatese ne pjeset anesore me mbeshtetese dhe per shpinen edhe per te pushuar apo marre rreze dielli

Ndenjeset vijne te instaluara ne uje, per te siguruar qe do jeni gjithmone ne freski

Me 2 baza te posacme per te vendosur pijet e preferuara

Vjen me ndarje te gjera dhe te buta, duke mos shkaktuar bezdisje

Krijuar per te qene e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Permasat: 229 x 229 x 66 cm

Permasat e paketimit: 46 × 40.5 × 13 cm

Paketohet lehtesisht duke kursyer hapesire

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Ja vlente


Pak shtrenjt po ja vlente per femijet

Perfekte per ambient te jashtem. thellesi sh e mire, e sidomos vendi per ulje


Perfekte per shtepi private

U kenaqen te rritur e te vegjel aq e mire ishte :)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Ja vlente


Pak shtrenjt po ja vlente per femijet

Perfekte per ambient te jashtem. thellesi sh e mire, e sidomos vendi per ulje


Perfekte per shtepi private

U kenaqen te rritur e te vegjel aq e mire ishte :)