4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Varke Intex Challenger 2 

* Shtojani adrenalinen stines se veres me varken e markes Intex. 

* Varka ka kapacitet deri ne 2 persona ose me shume ne rastin e femijeve.

* Dimensionet e produktit jane 236 x 114 x 41cm

* Kapaciteti mbajtes eshte deri ne 200 kg

* Ka te perfshira ne paketim pompe per ...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55813

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 071 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
690 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
3 ne stok
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (64)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Varke Intex Challenger 2 

* Shtojani adrenalinen stines se veres me varken e markes Intex. 

* Varka ka kapacitet deri ne 2 persona ose me shume ne rastin e femijeve.

* Dimensionet e produktit jane 236 x 114 x 41cm

* Kapaciteti mbajtes eshte deri ne 200 kg

* Ka te perfshira ne paketim pompe per fryrje dhe dy lopata

* Material i forte dhe rezistent.

* Kaloni momente pa fund me argetim.

* Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec.

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Produktet që keni parë

Reviews (0)