1 990 Lekë


Përshkrimi

Komardare Plazhi per femije Intex Explorer

* Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 50

* Kapaciteti i varkes eshte pesha maksimale 40 kg

* Ka 3 dhoma ajri dhe material i forte, rezistent...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25356

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

120 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Komardare Plazhi per femije Intex Explorer

* Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 50

* Kapaciteti i varkes eshte pesha maksimale 40 kg

* Ka 3 dhoma ajri dhe material i forte, rezistent

* Kaloni momente pa fund me argetim

* E keshillueshme per femijet mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)