39 990 Lekë


Përshkrimi

Lodra ideale per keto pushime, me skuterin e ujit ekskluzivisht tek Aladini.al 

Ka bateri të rikarikueshme 2 copë në amballazh që kur të jeni duke notuar per 35 minuta me njeren te vendosni ne karikim tjetren. 

Eshte i lehte dhe shume praktik per te levizur, noton ne uje

Ka drita LED qe tregon sa bateri i ka ngelur.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56147

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
4 590 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2480 L
4 190 Lekë
6 670 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
149 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 50 L
200 Lekë
250 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
SHITUR
4 900 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Skuter Uji Sea Scooter

Ky eshte nje produkt ekskluziv qe shitet vetem tek ne. 

Ekspoloroni boten nenujore me skuterin elektrik per kete vere, nje ndjesi dhe emocion qe nuk krahasohet.

Mund te zhyteni lehtesisht per te eksploruar thellesit e detit dhe per ti ber pushimet tuaja te pa harueshme.

3 Nivele shpejtesie te komandueshme. 

Me nje dizajne te vecante dhe me materiale teper cilesor te cilen e ben ate qe te parandaloje fundosjen e skuterit.

Mund te ndizet thjesht me celesin magnetik dhe mund te shijohet lehtesisht nga te gjithe.

Ka bateri të rikarikueshme 2 copë në amballazh që kur të jeni duke notuar per 35 minuta me njeren te vendosni ne karikim tjetren. 

Karakteristika:

Motorët 2x600W lëshojnë shtytje 19,84 lb dhe shpejtësi 5.6 kmh

4 Treguesi i baterisë LED

Bateri e rikarikueshme Li-ion DC25.2V 5100mAh 128.52Wh

Koha e perdorimit 35 minuta

Hyrja: DC 29.4V / 2A

Kapaciteti: 4.0Ah 24V 96Wh

Maks. shpejtësia: 2.4kh

Maks. thellësia: 99ft / 30M

KUJDES: Për të zvogëluar rrezikun e lëndimit, përdoruesi duhet të lexojë manualin e udhëzimeve.

Karikohet vetëm me karikuesin origjinal.

Paketimi permban:

Skuter deti x1

Bateri per skuterin  x 2

Karikuesi AC x 1

Mbaj çantën x 1

Mbrojtja Zinxhir x 1

Manuali i përdorimit x 1

Produktet që keni parë

Reviews (0)