3 190 Lekë


Përshkrimi

Termus inoksi i markes Tefal, modeli K3083114, me ngjyre lejla

I vogel dhe i pershtatshem per tu marre me vete ne cdo levizje tuajen

Mbyllje me vakum e cila...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25913

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (27)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (26)
4 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok

Përshkrimi

Termus inoksi i markes Tefal, modeli K3083114, me ngjyre lejla

I vogel dhe i pershtatshem per tu marre me vete ne cdo levizje tuajen

Mbyllje me vakum e cila nuk lejon rrjedhje

Mjafton nje shtypje siper kapakut dhe ju mund te pini ne cdo ane 360°

Ruan pijen tuaj te ngrohete per 4 ore dhe te ftohte per 8 ore

Kapaciteti 0.36 litra

Specifikat

Marka Tefal
Kapaciteti (ne Litra) 0.36 L

Produktet që keni parë