2 190 Lekë


Përshkrimi

  • Varke e markes Intex
  • 2 dhoma ajri
  • Material i forte dhe rezistent
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35785

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (21)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Intex Varke Eksplorer 100 147 x 84 x 36 cm 58329.

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varken e markes Intex Explorer 100.

Varka ka kapacitet per 1 person.

Ka 2 dhoma ajri me valvola te dyfishta.

Ne paketim vjen edhe litari per nxjerrjen e varkes nga uji.

Material i forte dhe rezistent.

Kaloni momente pa fund me argetim.

Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec.

Permasat 147x84x36 cm.

Specifikat

Permasat 147x84x36 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)