14 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kanoe e markes Intex
  • Me kapacitet per dy presona
  • Paketimi perfshin dy lopatat dhe pompen
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25156

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok

Përshkrimi

Kanoe e markes Intex

E pershtatshme per sportet ujore, mund te perdoret ne dete ose ne lume

Me kapacitet per dy presona dhe pesha maksimale 160 kg

Ka dy ndenjese te rehateshme per secilin

Paketimi perfshin dy lopatat dhe pompen

Material i forte dhe rezistent.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

mka pelqyer shume

Po te kisha lek do merja dhe dy te tjera per lojra me shoket

Byon

Adrenaline e papare

sherbim shume korrekt dhe cilesi shume e mire