990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Komerdare uji Bestway Minnie

* Varkë Bestwey per 1 personi me dizajn Minnie.

*Eshtë bërë me material rezistent vinil.

* Ka 2 dhoma ajri, një dysheme me ajër për një komoditet më të madh të fëmijës, një litar tërheqës me një unazë të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 55819

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (94)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (94)
I disponueshëm

Përshkrimi

Komerdare uji Bestway Minnie 

* Varkë Bestwey per 1 personi me dizajn Minnie.

*Eshtë bërë me material rezistent vinil.

* Ka 2 dhoma ajri, një dysheme me ajër për një komoditet më të madh të fëmijës, një litar tërheqës me një unazë të integruar.

* Eshte i pershtatshem per femije 3-6 vjec

* Permasat: 112x71 cm

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Produktet që keni parë

Reviews (0)