6 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

  • Varke e markes Intex
  • Me kapacitet 170 kg
  • Material i forte dhe...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33438

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtojani adrenalinen stines se veres me varken e markes Intex Challenger 2 68367

Varka ka kapacitet per deri ne 3 persona ose me shume nese jane te vegjel.

Dimensionet e produktit: 236 x 114 x 41cm

Kapaciteti: 170 kg

Ka te perfshira ne paketim pompe per fryrje dhe dy lopata

Material i forte dhe rezistent

Kaloni momente pa fund me argetim

Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec. 

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.