1 990 Lekë


Përshkrimi

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 50

Kapaciteti i varkes eshte pesha maksimale 40...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25356

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok

Përshkrimi

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 50

Kapaciteti i varkes eshte pesha maksimale 40 kg

Ka 3 dhoma ajri dhe material i forte, rezistent

Kaloni momente pa fund me argetim

E keshillueshme per femijet mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)