1 990 Lekë


Përshkrimi

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 50

Kapaciteti i varkes eshte pesha maksimale 40...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25356

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varke e markes Intex Explorer Pro 50

Kapaciteti i varkes eshte pesha maksimale 40 kg

Ka 3 dhoma ajri dhe material i forte, rezistent

Kaloni momente pa fund me argetim

E keshillueshme per femijet mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)