2 990 Lekë


Përshkrimi

Shkop peshkimi portativ  I perpbere prej materiali plastik shume rezistent  Hapet deri ne 2.1 metra. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14816

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shkop peshkimi portativ qe zgjatet deri ne 2 metra.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe funksional.

Gjatesia kur eshte i hapur:  2.1 m

Cikrik peshkimi i perpbere prej materiali plastik shume rezistent i cili mund te mbledhe deri ne 100m

fije peshkimi.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 310 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
2 360 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 230 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 900 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 390 L
I disponueshëm
2 310 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 270 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 320 L
I disponueshëm
2 310 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 850 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 400 Lekë
1 540 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok
7 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.