20 990 Lekë


Përshkrimi

Biciklet MAX 26"  AGRESSOR NICKEL 7.0

  • Biciklete ne kornize alumin me goma 26 inch
  • E pershtatshme per nivelin mesatar te ciklizmit
  • Kambio me 21 shpejtesi
  • Pajisur me amortizatore te perparme 
  • E pershtatshme dhe per terrene te veshtira, me sistem te forte frenimi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66377

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
799 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
499 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 499 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
299 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biciklete MAX 26" AGRESSOR NICKEL 7.0

Bicikleta Max me dizajn modern dhe terheqes ne kornize alumini

Korniza e aluminit ofron lehtesi dhe qendrueshmeri

Dizenjuar per te pershtatur nevojat e ciklisteve mesatare

Me goma ne permasa 26 inch, e pershtatshme dhe per terrene te veshtira

Perdoreni lehtesisht kudo ku ndodheni: ne ambiente te jashtme apo dhe ne terrene te veshtira

Pajisur me sistem te forte frenimi, per te ndaluar lehtesisht bicikleten dhe ne terrene te veshtira

Me nje numer komponentesh ne cilesi te larte: sistem kambio Shimano

Sistemi kambio ofron 21 shpejtesi, me amortizatore ne pjesen e perparme, per nje biciklete stabile dhe te qendrueshme ne terrene te veshtira

Kambio Shimano ofron mundesine per te ndryshuar shpejtesi edhe ne terrene te veshtira

Pajisur me amortizatore ne pjesen e perparme, per stabilitet

E pershtatshme per te gjithe ciklistet qe kerkojne nje biciklete te qendrueshme per udhetime ne terren te veshtire apo per te eksploruar natyren aktivisht

Specifika:

Struktura: Lamuni / Celik

Madhesia: 26”

Lloji i diskut: Alumin

Madhesia e diskut: 19mm

Pedale plastike

Pesha: 18kg

Produkti vjen i cmontuar

Specifikat

Marka Max

Produktet që keni parë

Reviews (0)