26 990 Lekë


Përshkrimi

Biciklete Max Reazor, me 7 nivele shpejtesie.

Nje model sportiv, me ngjyre blu.

Madhesia e rrotave 24", pedale plastike me kase celiku.

Eshte e pershtatshme dhe ideale...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33910

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
SHITUR
3 290 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
- 3000 L
19 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 0 L
10 500 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 2210 L
7 690 Lekë
9 900 Lekë
2 ne stok
- 2010 L
8 890 Lekë
10 900 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 0 L
9 900 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2410 L
9 490 Lekë
11 900 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3410 L
SHITUR
9 490 Lekë
12 900 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Biciklete Max Reazor, me 7 nivele shpejtesie.

Nje model sportiv, me ngjyre blu.

Madhesia e rrotave 24", pedale plastike me kase celiku.

Eshte e pershtatshme dhe ideale per shetitje dhe aktivitete sportive.

Kjo biciklete ka nje strukture te forte celiku. 

Madhesia e timonit 58 cm, madhesia e diskt 13''.

Pjese e rendesishme e bicikletes eshte edhe amortizatori, i cili do te eleminoje tronditjet gjate ecjes.

Specifikat

Marka Max
Madhesia e Rrotes 24''

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kujdes do montuar

bicikleta esh fantastike, nk dija qe duhej montuar duhet te ma kishit thene

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kujdes do montuar

bicikleta esh fantastike, nk dija qe duhej montuar duhet te ma kishit thene